TWÓJ DOM MARZEŃ

 

Wybuduj z nami zdrowy i naturalny dom, który rośnie wraz z rodziną, a potem się zmniejsza.

 

Jesteśmy parą architektów. Rok temu przeprowadziliśmy się do domu, wielkości naszego poprzedniego mieszkania w bloku. Niecałe 50 m2. Na wsi jesteśmy bliżej natury. Dom wybudowaliśmy w tydzień. Jest drewniany. W 100% naturalny. Pachnie latem. I czujemy się w nim jak na wakacjach. Lubimy prostotę i minimalizm. Wiemy, że mniej znaczy więcej. Fascynuje nas architektura ekologiczna, wkomponowana w przyrodę i dostosowana do potrzeb użytkownika. Nasz dom wzbudza spore zainteresowanie wśród osób, które chcą mieszkać podobnie. Ostatnio napisały o nas „Wysokie Obcasy”. W odpowiedzi na to zainteresowanie stworzyliśmy ofertę „domu z klocków” w trzech rozmiarach: 50, 75 i 100m², którą prezentujemy poniżej.

CO OFERUJEMY?

Kompleksowa usługa: PROJEKT + BUDOWA + NADZÓR. „Dom z klocków” w trzech rozmiarach S, M, L. Gotowy, ale z możliwością drobnych zmian i dostosowania do Twoich potrzeb. W dwóch standardach wykończenia: deweloperskim i „pod klucz”.

SMALL

50 m2
  • (kliknij w obrazek po zestawienie powierzchni i cennik)

MEDIUM

75 m2
  • (kliknij w obrazek po zestawienie powierzchni i cennik)

LARGE

100 m2
  • (kliknij w obrazek po zestawienie powierzchni i cennik)

* Projekty domów są dostępne w opcji z dachem płaskim (zielonym) i dwuspadowym. Oferta nie obejmuje kosztów działki, przyłączy zewnętrznych, przygotowania dojazdu – utwardzenia oraz ogrodzenia. (po dokładny zakres oferty proszę kliknąć w link STAN DEWELOPERSKI i STAN „POD KLUCZ”)

 

PROJEKT

kompleksowa usługa od koncepcji do zatwierdzenia w urzędzie

II TYPY WYKOŃCZENIA

standard deweloperski i „pod klucz”,
co wybierasz?

BUDOWA

od fundamentu aż po dach
szybko i sprawnie

III ROZMIARY

Small, Medium, Large
50  &  75  &  100 m2

NADZÓR

nasz nadzór nad budową
= Twój Święty Spokój!

100% NATURY

zaawansowane technologicznie rozwiązania o zapachu drewna

Zainteresowany/a?

Skontaktuj się teraz.
Tomasz Żemojcin
+48 533457104
b.projektow@gmail.com

KIM JESTEŚMY?

FIRMĄ RODZINNĄ Z TRADYCJAMI
Z uporem dziecka wierzymy w to, że marzenia są po to, żeby je realizować.
Z profesjonalizmem, pasją i doświadczeniem podchodzimy do naszych projektów.

mgr inż. arch. Maria Rauch

mgr inż. arch. Maria Rauch

wizja-koncepcja

Architekt po Politechnice i wnętrzarz po ASP. Studiowała w Krakowie i USA. Praktykowała w NY, Dublinie i Lublinie ;) Jej warsztaty architektoniczne dla dzieci i dorosłych to najlepszy projekt roku w dziedzinie edukacji kulturalnej. Laureatka stypendium artystycznego M. St. Warszawa. Autorka przewodnik po miejskich drobiazgach i detalach. Maria pomoże Ci stworzyć „kotwicę marzeń”, której będziesz mógł się trzymać przez cały czas trwania projektu i budowy. Jak również po.

mgr inż.arch. Tomek Żemojcin

mgr inż.arch. Tomek Żemojcin

kwestie techniczne

Projektuje domy i ich wnętrza. Ma ponad 10 letnią praktyką w kraju i za granicą. Pracował zarówno przy bardzo dużych projektach wieżowców w Chicago, jak i przy drobnych, wymagających precyzji rozbudowach niedużych domów jednorodzinnych w Irlandii. Majsterkowicz. Miłośnik DIY. Wie czym jest „dom z klocków” od podszewki. I jak można go zmodyfikować, tak, żeby dostosować go do Twoich potrzeb.

Stasio Żemojcin

Stasio Żemojcin

work life balance

Pilnuje, żebyśmy nie siedzieli tylko z głową „w projektach”. Dzięki niemu bujamy dużo w hamaku i patrzymy z zachwytem na słońce. A przez to przychodzą nam do głowy świeże jak poranna bryza pomysły. Dodatkowo Staś jest testerem naszych wszystkich pomysłów.

mgr inż.arch. Zofia Rauch

mgr inż.arch. Zofia Rauch

sprawy formalne

Jej przeszło 40letnie doświadczenie zawodowe gwarantuje, że Twój projekt zostanie przygotowany do Urzędu od A do Z. Studiowała w Krakowie. Na jednym roku z Markiem Grechutą (czy wiesz, że on też studiował architekturę?). Ponad 20 lat pracowała w dużej pracowni projektowej jako główny projektant zespołów mieszkaniowych, przemysłowych i użyteczności publicznej. Jest dokładna. Skrupulatna. Spokojna. I łagodna „jak mama” :)

Wiem, że wiele osób marzy o własnym domu ale często wpada w błędne koło myśląc: „nie jestem jeszcze gotowy, nie wiem od czego zacząć, koszty budowy przerosną moje możliwości, a sama budowa wykończy nerwowo… ufff – to już może lepiej wezmę spokojnie kredyt na mieszkanie” – Znam to. Nic bardziej błędnego. Bo dom może być – połową kosztów – zakupu mieszkania o tej samej powierzchni. A budowa – zamknąć się w przeciągu tygodnia czasu. Zdziwiony/a?

Czasy kiedy budowano cegła po cegle lub kamień po kamieniu już dawno minęły. Dziś mamy technologie, dzięki którym dom może stanąć – tak jak ten – choćby w tydzień. Stan surowy zamknięty. Aby tak się stało, dom musi być odpowiednio zaprojektowany. I przemyślany. Jak zbudować dom dla w tydzień? Warto skorzystać z technologii prefabrykowanej. Oznacza to, że wszystkie elementy zostaną dokładnie wykonane w fabryce i kiedy przyjadą na budowę będą wymagały jedynie złożenia. To trochę jak dom z klocków. Plusy takiej technologii? Szybko. Dokładnie. Tu nie ma miejsca na pomyłki ani na improwizacje na budowie. Dzięki szybkiej i sprawnej budowie zaoszczędzamy czas, nerwy i pieniądze. W zasadzie można by wyjechać na kilka dni i wrócić do gotowego już domu. Fajnie co?

czytaj więcej na blogu:, 3 fakty i mity na temat budowy domu

ZAJRZYJ OD KUCHNI

Zobacz jak wyglądała budowała domu z klocków i jak wygląda w nim  życie codzienne. Tak po prostu.

Przeczytaj wywiad z nami w
Wysokich Obcasach <klik>

Zainteresowany/a?

Skontaktuj się z nami, lub wyślij kontakt do siebie, wówczas my skontaktujemy się z Tobą.

Tomasz Żemojcin, +48 533457104
b.projektow@gmail.com

Pin It on Pinterest