DOM Z KLOCKÓW

GOTOWY PROJEKT lub kompleksowa usługa PROJEKT + BUDOWA z opcją nadzoru. W trzech rozmiarach S, M, L.  Z możliwością drobnych zmian i dostosowania do Twoich potrzeb. W dwóch standardach wykończenia. Drewniany, naturalny, pachnący latem. Do wybudowania w tydzień.

PROJEKT DOMU

Indywidualny, skrojony do Twoich potrzeb. Z Kotwicą Marzeń, którą tworzymy na podstawie ankiet, rozmów i analizy Twoich inspiracji. I do której stale wracamy, podczas całego procesu projektowego, żeby być pewnym, że trzymamy się obranego kursu.  Ahoj!

PROJEKT WNĘTRZA

Szyty na miarę, dopasowany do Ciebie. Zaskoczymy Cię dwoma propozycjami, które będą odzwierciedlać to jaki jesteś, a Ty będziesz mógł wybrać, w której z form, czujesz się najlepiej. Obiecujemy, że dowiesz się o sobie czegoś nowego i będzie to przyjemny proces.

TWÓJ DOM MARZEŃ

Wybuduj z nami zdrowy i naturalny dom, w którym wakacje czuć przez cały rok.

PROJEKT GOTOWY

Oferujemy GOTOWY PROJEKT do samodzielnej realizacji.
Dom z Klocków w trzech rozmiarach.
Zaprojektowany w zdrowej technologii drewnianej.

PROJEKT

projekt gotowy  
do adaptacji na działkę

III ROZMIARY

Small, Medium, Large
50  &  75  &  100 m2

100% NATURY

zaawansowane technologicznie rozwiązania o zapachu drewna

Nie jesteśmy płatnikiem VAT. Ceny brutto są cenami netto.

PROJEKT GOTOWY VIP

PROJEKT GOTOWY
Z możliwością drobnych zmian i dostosowania do Twoich potrzeb.
Wyceniony w dwóch standardach wykończenia: deweloperskim i pod klucz.

3 ZMIANY

dostosujemy projekt
do Twoich potrzeb

POMOC W WYCENIE

stan deweloperski i pod klucz,
co wybierasz?

ZAUFANY WYKONAWCA

przekażemy budowę
w dobre ręce

Nie jesteśmy płatnikiem VAT. Ceny brutto są cenami netto.

Projekty domów w wersji VIP są dostępne z dachem płaskim (zielonym) i dwuspadowym. 

KLIKNIJ I ZOBACZ JAK WYGLĄDA DOM 50+ czyli Z DACHEM DWUSPADOWYM.

USŁUGI DODATKOWE

POMOC ARCHITEKTA
Usługi możliwe do zrealizowania razem z nami. 
Oferujemy wsparcie na każdym etapie projektu i budowy. 

1. ANALIZA DZIAŁKI

Przeanalizujemy działkę pod kątem MPZP lub WZ. (I nie chodzi nam tu o ciastko.)

2. ADAPTACJA PROJEKTU NA DZIAŁKĘ

Dostosujemy projekt do lokalnych przepisów, sprawdzimy grunty, sąsiedztwo i obszar oddziaływania budynku. (Wpasujemy się w zastany kontekst.)

3. PLAN ZAGOSPODAROWANIA TERENU

Przygotujemy usytuowanie budynku na działce niezbędne do złożenia w urzędzie. (Weźmiemy pod uwagę charakter Twojej działki, jej ukształtowanie, nasłonecznienie, kierunki świata.) 

4. PEŁNOBRANŻOWY PROJEKT

Dostosujemy branże z projektu gotowego: konstrukcyjne, sanitarne, elektryczne, wodno-kanalizacyjne. Złożymy za Ciebie cztery egzemplarze w odpowiednim Urzędzie w celu uzyskania pozwolenia na budowę. (Ten punkt zawiera w sobie punkty 1, 2 i 3. )

5. BUDOWA + NADZÓR AUTORSKI

Skierujemy Cię do zaufanego wykonawcy i będziemy czuwać nad przebiegiem robót budowlanych. (W tym czasie Ty w spokoju możesz popijać swoją kawę.) 

Powyższe usługi i opracowania dodatkowe są możliwe po objęciu ich odrębną umową.

Jeśli chcesz zlecić nam adaptację projektu na działkę oraz pomoc w uzyskaniu pozwolenia na budowę, gwarantujemy Ci dobrą cenę.

KIM JESTEŚMY?

FIRMĄ RODZINNĄ Z TRADYCJAMI.
Z uporem dziecka wierzymy w to, że marzenia są po to, żeby je realizować.
Z profesjonalizmem, pasją i doświadczeniem podchodzimy do naszych projektów.

Jesteśmy architektami. Jakiś czas temu przeprowadziliśmy się do domu wielkości naszego poprzedniego mieszkania w bloku. Niecałe 50 m2. Na wsi jesteśmy bliżej natury. Dom wybudowaliśmy w tydzień. Jest drewniany. W 100% naturalny. Pachnie latem. I czujemy się w nim jak na wakacjach. Lubimy prostotę i minimalizm. Wiemy, że mniej znaczy więcej. Fascynuje nas architektura w pełni naturalna, wkomponowana w przyrodę i dostosowana do potrzeb użytkownika. Artykuł o nas w Wysokich Obcasach wzbudził bardzo duże zainteresowanie wśród osób, które chcą mieszkać podobnie. W odpowiedzi na to – stworzyliśmy ofertę Domu z Klocków w trzech rozmiarach: 50, 75 i 100m².
Jeśli chcesz, przeczytaj też inne publikacje poświęcone domowi z klocków:

Wysokie Obcasy

Miesięcznik psychologiczny Sens

Architektura od wnętrza

ZAJRZYJ OD KUCHNI

Zobacz jak wyglądała wygląda życie codzienne w Domu z Klocków. Tak po prostu.

Wiem, że wiele osób marzy o własnym domu ale często wpada w błędne koło myśląc: „nie jestem jeszcze gotowy, nie wiem od czego zacząć, koszty budowy przerosną moje możliwości, a sama budowa wykończy nerwowo… ufff – to już może lepiej wezmę spokojnie kredyt na mieszkanie” – Znam to. Nic bardziej błędnego. Bo dom może być – połową kosztów – zakupu mieszkania o tej samej powierzchni. A budowa – zamknąć się w przeciągu tygodnia czasu. Zdziwiony/a?

Czasy kiedy budowano cegła po cegle lub kamień po kamieniu już dawno minęły. Dziś mamy technologie, dzięki którym dom może stanąć – tak jak ten – choćby w tydzień. Stan surowy zamknięty. Aby tak się stało, dom musi być odpowiednio zaprojektowany. I przemyślany. Jak zbudować dom dla w tydzień? Warto skorzystać z technologii prefabrykowanej. Oznacza to, że wszystkie elementy zostaną dokładnie wykonane w fabryce i kiedy przyjadą na budowę będą wymagały jedynie złożenia. To trochę jak dom z klocków. Plusy takiej technologii? Szybko. Dokładnie. Tu nie ma miejsca na pomyłki ani na improwizacje na budowie. Dzięki szybkiej i sprawnej budowie zaoszczędzamy czas, nerwy i pieniądze. W zasadzie można by wyjechać na kilka dni i wrócić do gotowego już domu. Fajnie co?

Czytaj więcej na blogu: 3 fakty i mity na temat budowy domu

Zainteresowany/a?

Skontaktuj się z nami, lub wyślij kontakt do siebie, wówczas my skontaktujemy się z Tobą.

kontakt@architekturaszytanamiare.pl