Warning: Undefined array key 2 in /home/platne/biuroprojektow/public_html/mariarauch.pl/wp-content/themes/Divi/includes/builder/feature/CriticalCSS.php on line 623
OFERTA_konsultacje online | maria rauch

KONSULTACJE
PROJEKTOWE
ONLINE

dla kogo?

> Marzysz o własnym domu z ogródkiem, ale myślisz, że to zbyt nierealne na ten moment? Sprawdź mnie –  jestem ekspertem od budowy domów szybkich, mobilnych, zdrowych i „szytych na miarę”, a rzeczy niemożliwe są dla mnie jedynie wyzwaniem! – pomogę Ci odpowiedzieć na pytanie, w jakim miejscu jesteś i jakie kroki potrzebujesz podjąć, żeby zrealizować swoje marzenie.
> Masz już swój wymarzony dom/mieszkanie, ale potrzebujesz zmiany? Czujesz, że niektóre rozwiązania nie sprawdziły się w praktyce? Wiesz, co Ci nie służy, ale nie wiesz, co z tym zrobić? Nie bój się, nie musisz wszystkiego wyrzucać! :)  – pokażę Ci,  jak niewielką zmianą można uzyskać ogromną różnicę,  pomogę Ci spojrzeć na Twoje mieszkanie pod kątem Twoich własnych potrzeb i dopasować je do Ciebie. 
> Planujesz generalny remont, ale nie wiesz, od czego zacząć? Obawiasz się totalnej rewolucji, wyburzeń, kurzu i bałaganu… Nie wiesz, czy jesteś w stanie poprawnie oszacować czas trwania remontu i jego koszty – pomogę Ci spojrzeć na tę kwestię spokojnie i rozplanować go krok po kroku, pod kątem Twoich własnych potrzeb. 
Jeśli jesteś zabieganą osobą, która ma mnóstwo spraw na głowie i stanowczo za mało czasu na ciągnący się w nieskończoność projekt, potrzebujesz zmiany, porady i konkretnego planu działania – te konsultacje są dla Ciebie.  

jak to online?

Tak jest! to pierwsza tego typu usługa architektoniczna w Polsce! Sprawdź: co ją wyróżnia?
Po pierwsze. Projekt i budowa domu  to najważniejsze i jednocześnie najbardziej stresujące wydarzenia w życiu człowieka. Jak poznać architekta, z którym będziesz nadawał na tych samych falach? Konsultacje online to najprostszy sposób na to, abyś zobaczył, jak pracuję. Siedząc bezpiecznie w swoim domu, nie tylko rozwiążesz aktualny problem, z którym się borykasz, ale również poznasz mnie jako osobę. A ja poznam Ciebie :) Proste? Proste!
Po drugie. Wierzę w Ciebie i Twoje pomysły. To Ty wiesz najlepiej, w czym jest Ci do twarzy. A większość zmian potrafisz wprowadzić sam(a). Dlatego szkoda każdej minuty na mieszkanie w tymczasowych i niesprzyjających warunkach. Pomogę Ci dokonać zmiany i będę Ci w niej towarzyszyć, podsuwając odpowiednie narzędzia i rozwiązania, abyś mógł/mogła zacząć wdrażać je w życie.
Po trzecie. Przez ponad 10 lat pracy z klientami doświadczyłam na własnej skórze, że każdy potrzebuje trochę czego innego, żeby ruszyć z projektem. Nie zawsze jest to precyzyjnie opracowana (lecz sucha) dokumentacja projektowa. Czasami chodzi o podanie podobnych przykładów, gotowych rozwiązań, wykazanie tego, gdzie leży problem, czy zwyczajnie o wzbudzenie motywacji do działania. Dzięki bezterminowemu dostępowi do Strefy Klienta będziesz mógł/mogła zawsze wrócić do tematu.
Podczas konsultacji omawiamy szczegółowo Twoją sytuację i znajdujemy takie rozwiązanie, które będzie Cię satysfakcjonowało. W ramach konsultacji dostajesz ode mnie szczegółowe pisemne podsumowanie spotkania oraz bezterminowy dostęp do materiałów i inspiracji w stworzonej specjalnie dla Ciebie Strefie Klienta.  

pomogę ci w:

 • dokładnym rozpoznaniu Twoich potrzeb
 • skonfrontowaniu marzeń z rzeczywistością
 • wycenie budowy domu twoich marzeń
 • przeprowadzeniu remontu zgodnie z Twoimi możliwościami i potrzebami
 • opracowaniu harmonogramu działań, ustaleniu priorytetów
 • wzbudzeniu motywacji i zmobilizowaniu się do działania
 • zdiagnozowaniu Twojego mieszkania i znalezieniu jego „słabych” i „mocnych stron”
 • podsunięciu prostych sposobów na to, jak zakamuflować jego wady i podkreślić zalety –  tzw.”mała zmiana, duży efekt”
 • wybraniu jednego spójnego z Tobą pomysłu na wystrój wnętrz (nieważne, czy masz ich tysiące, czy nie masz żadnego)
 • wprowadzeniu koloru do Twojego wnętrza
 • „skrojeniu domu na miarę Twoich potrzeb” – takiego, który wspiera Ciebie i Twoją kreatywność i w którym budzisz się codziennie z uśmiechem na twarzy :)
Jestem architektem i projektantem wnętrz. Dwa w jednym. Od ponad 10 lat wsłuchuję się w potrzeby moich klientów i podsuwam im pomysły na to, jak wprowadzać małe zmiany, które powodują dużą różnicę. Lubię swoja pracę. I chętnie Ci pomogę!  

Maria otwiera głowę! Też zajmuję się projektowaniem, ale perspektywa koniecznych zmian w moim własnym mieszkaniu mnie przerażała. Współpraca z Marią otworzyła mi głowę i sprawiła, że uwierzyłam, że potrafię opanować i tę materię.  Podsunęła mi szereg nowych, świetnych pomysłów, ale też pomogła uwierzyć we własne i wprowadzić je w życie :) Teraz naprawdę lubię moje mieszkanie! Polecam tego allegrowicza ;)

Justyna Karamuz

tworzy użyteczne przedmioty z ceramiki, jej specjalność to Slowpresso, KARAMUZ

Konsultacje składały się z kilku etapów. Z każdym słowem Marii – słuchając jej podpowiedzi, jak warto by wykorzystać funkcje tej przestrzeni – uśmiech na mojej twarzy coraz bardziej się powiększał, a oczy szerzej otwierały. Podpowiedziała, co zrobić, aby słabsze punkty zamienić na walory i dzięki nim podkreślić unikatowość tego miejsca. Sama nigdy bym nie wpadła na tak odważne i oryginalne rozwiązania. To była prawdziwa wędrówka po przestrzeni pełnej inspiracji – i to dosłownie, bo Maria zabrała mnie na spacer, aby krok po kroku przedstawić swoją koncepcję (a ja uwielbiam wędrówki). Tak jak dotąd nie byłam pewna i wahałam się, myśląc o różnych rozwiązaniach – tak teraz mam pewność, jaki powinien być efekt końcowy. Tak jak odkładałam urządzanie wnętrza na później – tak teraz mam ochotę zabrać się do działania od ręki. Mam więc przed oczami jasną wizję i nie pozostaje mi nic innego, jak tylko wprowadzić ten plan w życie. Rachu ciachu i voila!

Kamila Chyła

cyfrowa nomadka, twórczyni gdańskiego koworkingu dla kobiet, IKIMASA

jak to wygląda?

ETAP 0: ZGŁASZASZ CHĘĆ i gotowość do konsultacji (piszesz do mnie maila, na którego odpowiadam w ciągu 48h). Będę Cię namawiać do zadania mi jak najbardziej konkretnego pytania :) OD TEGO MOMENTU ZACZYNAMY PROCES PROJEKTOWY!

ETAP 1: ANKIETA – opracowuję serię indywidualnie dobranych pytań, dzięki którym poznaję Twoje potrzeby i możliwości oraz wspólnie określamy zakres i tematykę spotkania. Chcę, by rozwiązania były naprawdę do Ciebie dopasowane, dlatego przed spotkaniem analizuję odpowiedzi z ankiety i przygotowuję wstępne materiały dla Ciebie.

ETAP 2: KONSULTACJA – czas trwania 1,5 godz.

ETAP 3: PODSUMOWANIE – otrzymujesz ode mnie szczegółowe pisemne podsumowanie spotkania z moimi wnioskami i rekomendacjami dla Ciebie.

+  BONUSY:

 • BEZTERMINOWY DOSTĘP DO STREFY KLIENTA – otrzymujesz dostęp do takiego specjalnego miejsca, gdzie czekają na Ciebie wszystkie w/w materiały + nagranie konsultacji, wrzucam tam inspiracje i artykuły związane z twoim tematem (linki, filmy video, zdjęcia). Dostęp do tego miejsca jest bezterminowy i tylko dla Ciebie (chroniony loginem i hasłem).

 • SERWIS – masz możliwość zadania mi jednego pytania sms lub emailowo do siedmiu dni po zakończonej konsultacji i otrzymaniu materiałów podsumowujących (wiem, że ważne pytanie może pojawić się na koniec i nie chcę, żebyś z nim został).

 • ZNIŻKA – 15% na kolejne usługi online.

Konsultacje ze mną to porada i podsunięcie konkretnych rozwiązań. Wsłuchuję się bardzo dokładnie w Twoje oczekiwania i w Twoje potrzeby i szukam dla Ciebie rozwiązań, rekomendacji i wskazówek związanych z Twoim stylem życia. Ale nie rozwiązuję i nie działam za Ciebie!

dokładne zasady

 • Konsultacje trwają 1,5 godziny i prowadzone są przez skypa.

 • Na wyraźne życzenie mogą być nagrywane. Nagranie będzie dostępne bezterminowo w Strefie Klienta.

 • Przed konsultacjami wysyłam Ci ankietę, zadaję pytania, przesyłasz mi ewentualne zdjęcia i ustalamy dokładnie zakres i tematykę spotkania.

 • Po spotkaniu dostajesz bezterminowy dostęp do Strefy Klienta, gdzie czekają na Ciebie materiały (szczegółowe podsumowanie spotkania, wytyczne +  ew. nagranie).

 • Masz możliwość skorzystania z tzw. „serwisu projektowego” do tygodnia po konsultacji (j.w).

 • Płatność następuje z góry na wskazane mailowo konto bankowe lub poprzez zakup w sklepie internetowym na mojej stronie www.

 • Wystawiam faktury VAT
 • Pamiętaj, że uczestnicząc w konsultacjach indywidualnych dostajesz 15 % zniżki na warsztaty grupowe i produkty ze sklepu.

ile to kosztuje?

 499,00 zł

Ograniczona ilość konsultacji: Prowadzę tylko 4 konsultacje miesięcznie, więc pospiesz się, by zarezerwować termin!

Wierzę, że to, jak mieszkamy, wpływa na nas i powinno nas wspierać. Dlatego szkoda każdej minuty na mieszkanie w niesprzyjających warunkach. A jak ty to czujesz? Ile kosztuje Twój dyskomfort? 

Chcesz się umówić na konsultacje?

A może masz jakieś pytanie, bo chcesz dowiedzieć się więcej?

# skorzystaj z promocji *

* oferta ograniczona czasowo

W końcu są! Konsultacje o tajemniczej nazwie RACHU- CIACHU! :)