Jeśli czujesz, że z zawodu jesteś dyrektorem albo dyrektorką, ale nie masz jeszcze wystarczającego doświadczenia, aby objąć zarządem spółkę bądź inną firmę architektoniczną, przyjdź do nas na staż.
Jedyny w swoim rodzaju staż, podczas którego nie będziesz:
a. zmywał/a naczyń
b. parzył/a kawy (chyba, że dla siebie)
c. skakał/a do kiosku po gazety czy fajki (chyba, że dla siebie),
ale za to będziesz:
a. wykonywał/a konkretne zadania, bez których efekt końcowy w postaci domu nie byłby możliwy
b. brał/a udział w burzach mózgów, sesjach jogi i medytacji firmowej
c.planował/a z nami podbój wszechświata i architektoniczne rewolucje (to takie a’la kuchenne ale trochę inaczej)

Kim jesteśmy?

Firmą rodzinną. Joginami architektury. Architektami, projektującymi domy i ich wnętrza. Drewniane, proste, pachnące latem. Blisko natury. Takie, w których czuć wakacje cały rok. W rozmiarze XS, domy z klocków. Zanim się zgłosisz, poznaj nas i nasze projekty. Pracujemy w co-workingu nieopodal Krakowa, w przestrzeni starego Młyna w Zabierzowie. Mamy tu rzekę, mnóstwo hamaków i kilka biurek do pracy. Każdy dzień zaczynamy serią asan lub medytacją, trenując elastyczność i spokój umysłu, które potem przenosimy na nasze projekty i kontakt z klientem. 


Kogo poszukujemy?

ARCHITEKTA i/lub PROJEKTANTA WNĘTRZ (znajomość programów: AutoCad, SketchUp i Photoshop oraz umiejętność renderowania – mile widziana)

Zależy nam, żebyśmy nadawali na tych samych falach, dlatego dobrze jeśli:

 • Jesteś nastawiony/a na efekty. Działasz sprawnie i konkretnie. Nie potrzebujesz kontroli. Jeśli potrzebujesz pomocy, to dajesz o tym jasno znać.
 • Szukając informacji jesteś jak detektyw. Nie spoczniesz po wpisaniu domyślnej frazy w internecie. W razie potrzeby wykonasz telefon, dowiesz się i znajdziesz.
 • Potrafisz napisać ciekawy / luźny / śmieszny post na fejsbuku (zdecydowaliśmy się nie mieć specjalnie dedykowanej do tego osoby od pisania postów na fb, robimy to sami i piszemy autentyczne historie o życiu w naszym co-worku i projektach)
 • Wiesz jak zrobić wpis blogowy i nie straszny Ci Wordpress.
 • Masz w sobie dużo spokoju i opanowania. Nie stresujesz się mało ważnymi rzeczami. Dbasz o siebie. Masz wzgląd na innych.
 • Nie nosisz garsonki i nie piszesz „Szanowni Państwo, zapraszamy do skorzystania z naszych usług.”
 • Lubisz jogę i poranne medytacje. Jesteś w stanie motywować nas wszystkich do porannych aktywności.
 • Masz pozytywne nastawienie i fajne pomysły./
  Proponujemy Ci bezpłatny staż z możliwością zatrudnienia po miesięcznym okresie próbnym.
  Zależy nam na tym, żebyśmy pracowali razem na miejscu w co-workingu w Młynie Zabierzów. 

Jak się zgłosić?

Nie potrzebujemy żadnego CV ani listów motywacyjnych. Wystarczy, że opowiesz nam o sobie i o tym dlaczego chcesz dołączyć do naszego team’u wypełnij ankietę, którą dla Ciebie przygotowaliśmy TUTAJ. Odpowiemy na wybrane zgłoszenia. Czekamy do wtorku 14 marca 2017.