# dom dla niecierpliwychPowstał w tydzień
DOM Z KLOCKÓW
pod Krakowem

DOM Z KLOCKÓW. Złożony w tydzień. Modułowy. Prefabrykowany. Idealnie wkomponowany w otoczenie. W pełni naturalny. Drewniany. I pachnący latem. Specjalnie dla tych, którzy chcą „czuć wakacje” przez cały rok. Bieżące zdjęcia i zdjęcia z budowy dostępne są tutaj.

publikacje:
Wysokie Obcasy, 11 czerwiec 2016, Dom dla Niecierpliwych, tekst: Aleksandra Więcka
Architektura od Wnętrza, listopad 2016, Szybko i bez stresu, tekst: Agnieszka Rasmus-Zgorzelska
Magazyn Sens, kwiecień 2018, Mieszkaj, jakbyś był na wakacjach, tekst: Magdalena Rybak

projekt: Maria Rauch, Zofia Rauch, Tomasz Żemojcin

foto: Agnieszka Majewska

Wysokie Obcasy
Wysokie Obcasy / czerwiec 2016
Architektura od Wnętrza
Magazyn Sens, kwiecień 2018

Wiem, że wiele osób marzy o własnym domu ale często wpada w błędne koło myśląc: „nie jestem jeszcze gotowy, nie wiem od czego zacząć, koszty budowy przerosną moje możliwości, a sama budowa wykończy nerwowo… ufff – to już może lepiej wezmę spokojnie kredyt na mieszkanie” – Znam to. Nic bardziej błędnego. Bo dom może być – połową kosztów – zakupu mieszkania o tej samej powierzchni. A budowa – zamknąć się w przeciągu tygodnia czasu. Zdziwiony/a?

Czasy kiedy budowano cegła po cegle lub kamień po kamieniu już dawno minęły. Dziś mamy technologie, dzięki którym dom może stanąć – tak jak ten – choćby w tydzień. Stan surowy zamknięty. Aby tak się stało, dom musi być odpowiednio zaprojektowany. I przemyślany. Jak zbudować dom dla w tydzień? Warto skorzystać z technologii prefabrykowanej. Oznacza to, że wszystkie elementy zostaną dokładnie wykonane w fabryce i kiedy przyjadą na budowę będą wymagały jedynie złożenia. To trochę jak dom z klocków. Plusy takiej technologii? Szybko. Dokładnie. Tu nie ma miejsca na pomyłki ani na improwizacje na budowie. Dzięki szybkiej i sprawnej budowie zaoszczędzamy czas, nerwy i pieniądze. W zasadzie można by wyjechać na kilka dni i wrócić do gotowego już domu. Fajnie co?

Zobacz jak powstawał dom, krok po kroku:

Zainteresowany?

 

Zobacz ofertę
DOMU Z KLOCKÓW

w rozmiarach S,M,L

OWSZEM!

 

Czytaj więcej o domu z klocków we wpisach na blogu, gdzie dzielę się darmową wiedzą w zakresie kosztów, rozwiązań i pomysłów na to jak można mieszkać prosto i zdrowo.

Wszystko co chcesz wiedzieć o domu z klocków

Wszystko co chcesz wiedzieć o domu z klocków

Do skrzynki pocztowej nieustannie spływają pytania o domy z klocków. Bardzo często są to pytania, na które odpowiedź rozpoczynamy od słów “Nie jesteśmy firmą budowlaną”. W takim razie kim jesteśmy? I czym jest dom z klocków?       Projekt gotowy to nie...

Dom drewniany XXI wieku

Dom drewniany XXI wieku

To nie tylko domy drewniane z bali. Współczesne technologie pozwalają wybudować wytrzymały, całoroczny dom drewniany. Poznaj trzy nowoczesne technologie.

{ARCHITEKTURA OD WNĘTRZA} Szybko i bez stresu

{ARCHITEKTURA OD WNĘTRZA} Szybko i bez stresu

Dom w cenie mieszkania, budowa w tydzień? Brzmi jak marzenie inwestora i nie lada wyzwanie dla projektanta. Jak poradzili sobie z tym zadaniem architekci i zarazem inwestorzy – Maria Rauch i Tomasz Żemojcin, autorzy „domu z klocków”? Dom stanął na wsi w...

podoba ci się ten projekt?

Skontaktuj się!

następny projekt

Młyn Zabierzów

Pin It on Pinterest

Share This