JAK NA WAKACJACH

.
.

Projekt wnętrza mieszkania, od koncepcji aż do nadzoru nad wykonaniem
Powierzchnia: 
50 m2
Lokalizacja: Krzemionki, Kraków, 2017
Projekt: Maria Rauch, współpraca: Magdalena Panfiłowa, Tomasz Żemojcin
Tablica inspiracji: link

„Najbardziej ujęło mnie to, jak szybko daliście mi poczucie, że naprawdę interesuje Was to, czego chcę od miejsca w którym będę mieszkać i że jesteście gotowi włożyć wysiłek w to, żeby mnie wysłuchać. Moje wizje i potrzeby przełożone zostały na konkretny i profesjonalny projekt. Projekt, który okazał się trafiony w dziesiątkę, a cały proces jego powstawania był dla mnie zupełnie bezbolesny. Zero stresu, sama przyjemność.” – tak o pracy z nami pisze Paula, nasza klientka, która na sam początek podrzuciła nam taką oto muzyczną inspirację:

Czy taka – dźwiękowa – inspiracja od klientki może się stać wyjściową do projektu?

No pewnie, że TAK!

Nasz proces projektowy wygląda zazwyczaj tak, że najpierw prosimy o całą masę inspiracji, dużo rozmawiamy, wypytujemy, badamy, jest ankieta potrzeb i KOTWICA MARZEŃ. Następnie proponujemy koncepcję w dwóch wersjach do wyboru. I dajemy klientom tydzień czasu do namysłu. Uwag. I ewentualnych zmian. W tym wypadku odpowiedź Pauli była błyskawiczna. Już na drugi dzień po spotkaniu napisała do nas tak:

 „Po co mi tydzień, skoro decyzję podjęłam jeszcze na spotkaniu z Wami? Jestem przekonana, że projekt ŻYCIE JAK NA WAKACJACH (tak nazywała się jedna z wersji) to jest to! W zasadzie odkąd zaprezentowaliście koncepcję, to jestem zdecydowana. Jak myślę o moim przyszły mieszkaniu, to wygląda już tylko tak, jak to wymyśliliście. I w mojej głowie czuję się w nim świetnie. „