Talerz z drożdżówkami na niebieskim talerzu z podpisem "Bezpieczna przystań"

PODDASZE W WARSZAWIE

 

Poddasze w Warszawie
Powierzchnia:
110 m2
Lokalizacja: Warszawa, czerwiec 2023
Projekt: Maria Rauch, współpraca: Izabela Brzezicka, Anna Księżyk
Tablica inspiracji: link

„Indywidualne podejście, nieszablonowe pomysły, dobry gust, czuć serce włożone w projekt (…) bardzo dziękujemy, projekt świetny, bez sztampy”- opinia klientów

Zawsze proponujemy naszym klientom dwie koncepcje wnętrza, wersję A i B, tak aby mogli oni wybrać tę bardziej pasującą do ich potrzeb. W tym przypadku oba projekty tak im się spodobały, że w realizacji postanowiłyśmy połączyć obie wersje w jedną. Dzięki temu we wnętrzu znalazło się zarówno dużo miejsca na książki, jak i elementów dekoracji muzycznych. A motyw ażurowych ścian niczym struny gitary stał się motywem przewodnim projektu.

Finalnie z niefunkcjonalnego układu udało nam się odzyskać przestrzeń i stworzyć rodzinne zacisze. Powstała antresola, pokój dla każdego oraz sypialnia rodziców. Ta ostatnia, w celu dodatkowego zwiększenia przestrzeni wspólnej została przeszklona i w razie potrzeby może być całkowicie odsłonięta i połączona z salonem. Można wejść do niej z hamakiem i pobujać się pomiędzy salonem i sypialnią z kominkiem, relaksując się i spędzając czas z rodziną w tym samym czasie.

Pomimo trybu online, współpraca przebiegła bardzo sprawnie. Architektka z naszego zespołu zlokalizowana w Warszawie przeprowadziła inwentaryzację, my zajęłyśmy się projektowaniem mieszkania, a klienci na bieżąco domierzali wszystkie potrzebne elementy. To pokazuje, że wszystko jest możliwe, a odległość nie stanowi żadnego problemu w stworzeniu idealnego wnętrza.