Yoga & Folk

apartament na Starych Bielanach w Warszawie

mieszkanie prywatne, ok. 50 m2, z ruchomym oświetleniem, meblami, hamakiem i huśtawką.

publikacje: realizacja została opisana w magazynie wnętrzarskim: Dom z Pomysłem,
maj /czerwiec 2012, Sentyment i folk, zdjęcia: Green Canoe

projekt: Maria Rauch, Tomasz Żemojcin – Biuro Projektów

Apartament Yoga & Folk można wynająć, tak samo jak nasz letni „domek na kółkach” – czyli starego busa VW z lat 70-tych. Wnętrza do obu zaprojektowaliśmy i wykonywaliśmy od zera – wspólnie z Tomkiem, moim mężem. Również architektem.  Więcej o tym, dlaczego postanowiliśmy wynajmować swoje mieszkanie, skąd wzięła się miłość do starych VW oraz podróżowania blablacar’em możesz przeczytać tutaj.

PRZED

PO

Podobno wskazane jest aby realizacje prezentować jako efekt „przed” i „po”. Muszę przyznać, że nie jestem fanką umieszczania mało atrakcyjnych zdjęć na swojej własnej stronie ;-) Ale te tutaj traktuje jako wyjątek od reguły, ponieważ: > po pierwsze: mam ogromny sentyment do całego procesu remontowego. Był w 100% DIY (czyli tzw. samoróbka) > po drugie: to co widać na zdjęciu, to raczej efekt „w trakcie” oraz „po” :) Etap „przed” pominęłam, bo faktycznie straszył.
Apartament Yoga & Folk stał się planem filmowym do filmu o „zegarze, który chodzi”… Zegar jest oczywiście z motywami folkowymi. Film należy odtwarzać z włączonym głosem. Ponieważ o zegarze opowiadają Olaf i Ignaś. projekt: Zegar Kaszebe, realizacja: Rex White

podoba ci się ten projekt?

Skontaktuj się!

następny projekt

W dolinie Kluczwody

Pin It on Pinterest

Share This