DOM Z KLOCKÓW

GOTOWY PROJEKT lub kompleksowa usługa PROJEKT + BUDOWA z opcją nadzoru. W trzech rozmiarach S, M, L.  Z możliwością drobnych zmian i dostosowania do Twoich potrzeb. W dwóch standardach wykończenia. Drewniany, naturalny, pachnący latem. Do wybudowania w tydzień.

PROJEKT DOMU

Indywidualny, skrojony do Twoich potrzeb. Z Kotwicą Marzeń, którą tworzymy na podstawie ankiet, rozmów i analizy Twoich inspiracji. I do której stale wracamy, podczas całego procesu projektowego, żeby być pewnym, że trzymamy się obranego kursu.  Ahoj!

PROJEKT WNĘTRZA

Szyty na miarę, dopasowany do Ciebie. Zaskoczymy Cię dwoma propozycjami, które będą odzwierciedlać to jaki jesteś, a Ty będziesz mógł wybrać, w której z form, czujesz się najlepiej. Obiecujemy, że dowiesz się o sobie czegoś nowego i będzie to przyjemny proces.

JAK PRZEBIEGA INDYWIDUALNY PROJEKT WNĘTRZA?

kliknij w obrazek i powiększ grafikę

Wierzymy w to, że wymarzone wnętrze – bez względu na to, czy to Twojego domu czy biura – powinno Cię wspierać. Aby osiągnąć właściwy cel, przykładamy ogromną wagę do fazy koncepcyjnej, podczas której uważnie słuchamy, co masz do powiedzenia. Chcemy, aby to Twoje marzenia i potrzeby był kompasem dla finalnej koncepcji. Włączamy Cię do wspólnego projektowania z nami, obalając mit na temat tego, że to żmudny proces pełen sztywnych formułek i niedopowiedzeń. Projektowanie to zabawa. A my chcemy, abyś to poczuł. 

ETAP I – PROJEKT KONCEPCYJNY

To czas, kiedy chcemy poznać Cię od podszewki. Bawimy się w detektywów, odkrywając kolejne aspekty Twojego życia codziennego bądź życia lokalu, jeśli projekt dotyczy przestrzeni użytkowanej przez klientów czy pracowników. Uważamy, że bez tej wiedzy koncepcja nie może być kompletna. Twoim zadaniem jest zostawienie jak największej ilości poszlak, które doprowadzą nas do finalnego projektu. Odbywa się to przy pomocy ankiet, rozmów, zdjęć i tablic inspiracji, stanowiących kolebkę Twojego pomysłu. Nasza praca polega na słuchaniu i przeprowadzeniu wnikliwych analiz, by finalnie ubrać Twoje marzenia w rysunki.

Podczas trwania tego etapu otrzymujesz od nas następujące materiały:

1. Kotwica marzeń – czyli Twoje pomysły i potrzeby zebrane w jednym miejscu. Taka Kotwica pozwala zacumować projektowi na lata, zamiast odpłynąć z prądem współczesnych trendów.

2. Dwie koncepcje – z których możesz wybrać jedną, lub dowolnie łączyć pomysły użyte w obu propozycjach.

3. Koncepcja marzeń – ostateczna koncepcja w której uwzględniamy Twoje uwagi, stanowiąca bazę dla projektu wykonawczego.

ETAP II – PROJEKT WYKONAWCZY

Trzymając się opracowanej wcześniej koncepcji marzeń, rozwijamy ją o rysunki techniczne, które będą czytelne dla Ciebie i dla wykonawców. Dzięki nim projekt powstanie zgodnie z Twoją wizją.

Pełna dokumentacja projektu wykonawczego składa się ze szczegółowych rysunków. Należą do nich:

– wizualizacje
– rzut wyburzeń i ścian projektowanych
– rozmieszczenie instalacji wodno-kanalizacyjnych i c.o.
– rzut funkcjonalny z umeblowaniem i wyposażeniem
– rozwinięcia ścian poszczególnych pomieszczeń
– rzut posadzek
– rzut sufitów
– rozmieszczenie oświetlenia
– rozmieszczenie elektryki
– inwentaryzacja

ETAP III – NADZÓR NAD WYKONANIEM

Sześć – dokładnie tyle wizyt składamy podczas trwania prac wykonawczych. Od efektu końcowego zależy przede wszystkim Twój komfort, ale to również nasza wizytówka. Podczas tego etapu cały czas pilnujemy, aby wszystko zostało dopięte na ostatni guzik.

Decydując się na współpracę z nami, od momentu wstępnej koncepcji i zarzucenia kotwicy marzeń aż po wykonanie, zyskujesz to, co najcenniejsze. Spokój. Działamy w imieniu Twoim i swoim, ponieważ dbamy o jakość architektury, którą tworzymy. Zależy nam na tym, aby efekt końcowy był spójny z projektem. To, że finalnie nasi klienci zapraszają nas na parapetówkę i mamy okazję zobaczyć, jak dobrze się czują we własnym wnętrzu, jest dla nas najwyższą forma gratyfikacji i motywacji do dalszych działań.

Lubisz konkrety? Kliknij i pobierz przykładową ofertę.

Zainteresowany/a?

Skontaktuj się z nami, jeśli chcesz żebyśmy pomogli Ci zaprojektować wnętrze Twoich marzeń!

kontakt@mariarauch.pl