PROJEKTY

Projekt domu czy wnętrza to ważna i duża inwestycja. Dobrze jest poznać i polubić architekta, któremu powierzamy swoje marzenia. Ja i mój zespół chcemy pokazać Ci, że proces projektowy może być powodem do uśmiechu na twarzy i zabawą, dlatego angażujemy Cię do wspólnego projektowania z nami. Naszym celem nie jest przeforsowanie wizji architekta, a odkrycie tego, jak naprawdę pragniesz mieszkać. Tworzymy architekturę na miarę Twoich potrzeb – to właśnie Twoje pomysły i marzenia układają nam się w projekt. Projektujemy domy oraz wnętrza. Proste i zdrowe. Jest to zgodne z naszym systemem wartości. Sami w takim domu mieszkamy.

Domy i ich wnętrza stanowią bezpieczną przystań, do której nieustannie wracamy, dlatego każdy projekt rozpoczynamy od zarzucenia Kotwicy Marzeń. Taka Kotwica pozwala zacumować projektowi na lata, zamiast odpłynąć z prądem współczesnych trendów. Wierzymy, że odpowiednio długa faza koncepcyjna wpływa korzystnie na efekt końcowy.

Podczas pierwszego etapu współpracy jesteśmy jak detektywi. Przy pomocy rozmów, zdjęć, tablic inspiracji i szczegółowych ankiet, powoli bierzemy Cię pod lupę: Twoje rytuały dnia codziennego, potrzeby, upodobania, marzenia i plany na przyszłość. Architektura szyta na miarę wymaga od nas bardzo dokładnej analizy oczekiwań – faza rozpoznawcza jest dla nas równie ważna, co etap projektowy. W efekcie powstają zawsze dwie koncepcje w ramach jednego projektu.Decydując się na współpracę z nami, od momentu wstępnej koncepcji i zarzucenia kotwicy marzeń aż po wykonanie, zyskujesz to, co najcenniejsze. Spokój. Działamy w imieniu Twoim i swoim, ponieważ dbamy o jakość architektury, którą tworzymy. Zależy nam na tym, aby efekt końcowy był spójny z projektem. To, że finalnie nasi klienci zapraszają nas na parapetówkę i mamy okazję zobaczyć, jak dobrze się czują we własnym wnętrzu, jest dla nas najwyższą forma gratyfikacji i motywacji do dalszych działań. Pracujemy w przestrzeni starego młyna, prowadząc zdalną współpracę ze specjalistami. Naszą przestrzeń biurową nazywamy praco-zabawką, w której, poza miejscami do pracy, mamy także hamaki i taras nad rzeką. Prowadzimy warsztaty i kursy, wspólnie ćwiczymy jogę. Każdy dzień zaczynamy serią asan lub medytacją, trenując elastyczność i spokój umysłu, które później przenosimy na nasze projekty.

Zobacz co mogę Ci zaproponować i czym jest:

Masz pytanie?

Napisz mi kilka słów o tym czego potrzebujesz a ja podpowiem Ci w jaki sposób mogę Ci pomóc.

Nie potrzebujesz projektu od A do Z i wolisz coś mniejszego na początek? Zobacz co mogę Ci zaoferować  w ramach PORADNI ARCHITEKTONICZNEJ