#prototypowanie

Marzysz o budowie własnego domu ?

Ale odkładasz to z roku na rok,
bo nie wiesz jakie dokładnie kroki potrzebujesz podjąć,
żeby zrealizować to marzenie?

Boisz się, że tego wszystkiego nie ogarniesz.
Dom = Finanse! Kredyt! Pożyczka! Projekt. Wybór technologii. Na co sie zdecydować? Ciągnąca się miesiącami lub latami budowa! Kolejne ekipy fachowców którzy wiedzą lepiej… To wszystko cię przytłacza i nie wiesz od czego zacząć temat.

A teraz wyobraź sobie, że wszystko jest jasne.
Wiesz co masz robić, bo masz jasno wyznaczony kierunek. Możesz przestać się martwić i skupić się na tworzeniu wartościowych pomysłów na twój przyszły dom, zbieraniu środków i sił pod przyszłą budowę :)

Właśnie po to tu jestem.

Nazywam się Maria Rauch. Jestem architektem i projektantem wnętrz. Dwa w jednym. Ukończyłam Politechnikę i ASP. I specjalizuję się w sprytnych rozwiązaniach i niekonwencjonalnym myśleniu. Dla mnie problem projektowy to wyzwanie. Od ponad 10 lat towarzyszę moim klientom w projektach i budowach. I chcę się podzielić swoim doświadczeniem z Tobą.

Nie musisz przedzierać się przez sprzeczne wskazówki w internecie. Możesz zaufać wiedzy kogoś, kto się w tym specjalizuje. Kogoś, kto przez to przeszedł i robi to dla innych. Kogoś, kto pokaże ci na czym teraz się skupić, a co na razie możesz sobie odpuścić.

Pomogę ci w:

 • dokładnym rozpoznaniu twoich potrzeb,
 •  skonfrontowaniu marzeń z rzeczywistością,
 • przeanalizowaniu w jakim miejscu jesteś i jakie dokładnie kroki potrzebujesz podjąć, żeby zrealizować marzenie o budowie domu,
 • wycenie budowy domu twoich marzeń,
 • „skrojeniu domu na miarę twoich potrzeb”, który wspiera ciebie i twoją kreatywność i w którym budzisz się codziennie z uśmiechem na twarzy :)

Chcesz zobaczyć jak mieszkam? W tym roku sama weszłam w buty inwestora i wraz z mężem wybudowaliśmy swój pierwszy dom. Więc mam to na świeżo! :) I muszę powiedzieć, że to była najlepsza przygoda i najcenniejsza lekcja w moim życiu.

III fakty, które mogą cię zainteresować:
#1. dom projektowany był 7 lat a wybudowany w jedyne 7 dni (dlaczego? bo budowa to coś czego nie należy przedłużać ;)
#2. koszt budowy domu to ½ kwoty naszego poprzedniego mieszkania o dokładnie tej samej powierzchni (!).
#3. powierzchnia domu to 50 m2 i jest absolutnym spełnieniem naszych potrzeb :)

Dzięki temu, odczułam na własnej skórze jak ważne jest to, żeby dom był „szyty na miarę”! :)

#jak to wygląda?

# Indywidualne Konsultacje Online
# pisemne podsumowanie spotkania i wnioski
# bezterminowy dostęp do Strefy Klienta!

ZGŁASZASZ CHĘĆ!

Piszesz do mnie maila. Ja odpowiadam w ciągu 48h. Dokonujesz płatności. Opisujesz swoją sytuację. Uzgadniamy termin i wstępny zakres prac.
i

ANKIETA

opracowuję serię indywidualnie dobranych pytań, dzięki którym poznaję twoje potrzeby i możliwości oraz wspólnie dopinamy szczegółowy zakres i tematykę spotkania.

KONSULTACJA

czas trwania 1,5 godz. i jest konkretne, bo dzięki odpowiedziom z ankiety, przygotowuję się do spotkania i mam już opracowaną część materiałów dla ciebie.

PODSUMOWANIE

otrzymujesz ode mnie szczegółowe pisemne podsumowanie spotkania z moimi wnioskami i rekomendacjami dla Ciebie + bezterminowy dostęp do Strefy Klienta z materiałami.

Chcesz zapłacić połowę regularnej ceny?

499,00 zł    249,00 zł

Skorzystaj z przedsprzedaży do 26 listopada

+  BONUSY:

 • BEZTERMINOWY DOSTĘP DO STREFY KLIENTA – otrzymujesz dostęp do takiego specjalnego miejsca, gdzie czekają na Ciebie wszystkie w/w materiały + nagranie konsultacji, wrzucam tam inspiracje i artykuły związane z twoim tematem (linki, filmy video, zdjęcia). Dostęp do tego miejsca jest bezterminowy i tylko dla Ciebie (chroniony loginem i hasłem).

 • SERWIS – masz możliwość zadania mi jednego pytania sms lub emailowo do siedmiu dni po zakończonej konsultacji i otrzymaniu materiałów podsumowujących (wiem, że ważne pytanie może pojawić się na koniec i nie chcę, żebyś z nim został).

 • ZNIŻKA – 15% na kolejne usługi online.

Podczas konsultacji omawiamy szczegółowo Twoją sytuację i znajdujemy takie rozwiązanie, które będzie Cię satysfakcjonowało. W ramach konsultacji dostajesz ode mnie szczegółowe pisemne podsumowanie spotkania oraz bezterminowy dostęp do materiałów i inspiracji w stworzonej specjalnie dla Ciebie Strefie Klienta!

Konsultacje ze mną to porada i podsunięcie konkretnych rozwiązań. Wsłuchuję się bardzo dokładnie w Twoje oczekiwania i w Twoje potrzeby i szukam dla Ciebie rozwiązań, rekomendacji i wskazówek związanych z Twoim stylem życia. Ale nie rozwiązuję i nie działam za Ciebie!

9

dlaczego teraz? dlaczego tak?

Wyjeżdzam na miesiąc zagranicę.
Dlatego robię przedsprzedaż na styczeń.

.
W przepięknej maleńkiej górskiej miejscowości, będę planować i przygotowywać się do naszego spotkania. Nie wiem jak Tobie, ale mnie najlepsze pomysły przychodzą właśnie na hamaku…
.
Wierzę w Nowy Rok! To najlepszy czas na mobilizację do działania i na przekucie marzeń w rzeczywistość!
.
W tym roku zrealizowałam swoje marzenie o budowie domu, teraz chcę pomóc zrealizować je Tobie!

 • Ograniczona ilość konsultacji: Powadzę tylko 4 konsultacje miesięcznie. Obowiązuje kolejność zgłoszeń.
 • Zgłoszenia przyjmuje droga mailową na: mrau.architektura@gmail.com – wystarczy, że klikniesz w link poniżej.
 • Istnieje możliwość kupienia konsultacji komuś na prezent. Zaznacz to przy rezerwacji.
 • Cena 249,00 zł obowiązuje jedynie w PRZEDSPRZEDAŻY NA STYCZEŃ 2016.
  Przedsprzedaż i rezerwacja spotkania możliwa jest do 26 listopada 2015 r.
  Po tym terminie obowiązuje regularna cena konsultacji, czyli 499,00 zł.

Gotowy by realizować swoje marzenia?

Jeśli tak, to zacznij działać już dziś!

#zrób to w nowym roku!

# tylko w styczniu   # za połowę ceny   # tylko 4 miejsca