# rachu-ciachu

Marzysz o budowie własnego domu ?

Ale odkładasz to z roku na rok,
bo nie wiesz jakie dokładnie kroki potrzebujesz podjąć,
żeby zrealizować to marzenie?

Boisz się, że tego wszystkiego nie ogarniesz.
Dom = Finanse! Kredyt! Pożyczka! Projekt. Wybór technologii. Na co sie zdecydować? Ciągnąca się miesiącami lub latami budowa! Kolejne ekipy fachowców którzy wiedzą lepiej… To wszystko cię przytłacza i nie wiesz od czego zacząć temat.

A teraz wyobraź sobie, że wszystko jest jasne.
Wiesz co masz robić, bo masz jasno wyznaczony kierunek. Możesz przestać się martwić i skupić się na tworzeniu wartościowych pomysłów na twój przyszły dom, zbieraniu środków i sił pod przyszłą budowę :)

Właśnie po to tu jestem.

Nazywam się Maria Rauch. Jestem architektem i projektantem wnętrz. Dwa w jednym. Ukończyłam Politechnikę i ASP. I specjalizuję się w sprytnych rozwiązaniach i niekonwencjonalnym myśleniu. Dla mnie problem projektowy to wyzwanie. Od ponad 10 lat towarzyszę moim klientom w projektach i budowach. I chcę się podzielić swoim doświadczeniem z Tobą.

Nie musisz przedzierać się przez sprzeczne wskazówki w internecie. Możesz zaufać wiedzy kogoś, kto się w tym specjalizuje. Kogoś, kto przez to przeszedł i robi to dla innych. Kogoś, kto pokaże ci na czym teraz się skupić, a co na razie możesz sobie odpuścić.

Pomogę ci w:

 • dokładnym rozpoznaniu twoich potrzeb,
 •  skonfrontowaniu marzeń z rzeczywistością,
 • przeanalizowaniu w jakim miejscu jesteś i jakie dokładnie kroki potrzebujesz podjąć, żeby zrealizować marzenie o budowie domu,
 • wycenie budowy domu twoich marzeń,
 • „skrojeniu domu na miarę twoich potrzeb”, który wspiera ciebie i twoją kreatywność i w którym budzisz się codziennie z uśmiechem na twarzy :)

Chcesz zobaczyć jak mieszkam? W tym roku sama weszłam w buty inwestora i wraz z mężem wybudowaliśmy swój pierwszy dom. Więc mam to na świeżo! :) I muszę powiedzieć, że to była najlepsza przygoda i najcenniejsza lekcja w moim życiu.

III fakty, które mogą cię zainteresować:
#1. dom projektowany był 7 lat a wybudowany w jedyne 7 dni (dlaczego? bo budowa to coś czego nie należy przedłużać ;)
#2. koszt budowy domu to ½ kwoty naszego poprzedniego mieszkania o dokładnie tej samej powierzchni (!).
#3. powierzchnia domu to 50 m2 i jest absolutnym spełnieniem naszych potrzeb :)

Dzięki temu, odczułam na własnej skórze jak ważne jest to, żeby dom był „szyty na miarę”! :)

#jak to wygląda?

# Indywidualne Konsultacje Online
# pisemne podsumowanie spotkania i wnioski
# bezterminowy dostęp do Strefy Klienta!

ZGŁASZASZ CHĘĆ!

Piszesz do mnie maila. Ja odpowiadam w ciągu 48h. Dokonujesz płatności. Opisujesz swoją sytuację. Uzgadniamy termin i wstępny zakres prac.
i

ANKIETA

opracowuję serię indywidualnie dobranych pytań, dzięki którym poznaję twoje potrzeby i możliwości oraz wspólnie dopinamy szczegółowy zakres i tematykę spotkania.

KONSULTACJA

czas trwania 1,5 godz. i jest konkretne, bo dzięki odpowiedziom z ankiety, przygotowuję się do spotkania i mam już opracowaną część materiałów dla ciebie.

PODSUMOWANIE

otrzymujesz ode mnie szczegółowe pisemne podsumowanie spotkania z moimi wnioskami i rekomendacjami dla Ciebie + bezterminowy dostęp do Strefy Klienta z materiałami.

Indywidualne konsultacje projektowe online (cały proces) taniej o 30%?

499,00 zł    349,00 zł

Skorzystaj z przedsprzedaży do 10 stycznia 2016 roku.

+  BONUSY:

 • BEZTERMINOWY DOSTĘP DO STREFY KLIENTA – otrzymujesz dostęp do takiego specjalnego miejsca, gdzie czekają na Ciebie wszystkie w/w materiały + nagranie konsultacji, wrzucam tam inspiracje i artykuły związane z twoim tematem (linki, filmy video, zdjęcia). Dostęp do tego miejsca jest bezterminowy i tylko dla Ciebie (chroniony loginem i hasłem).

 • SERWIS – masz możliwość zadania mi jednego pytania sms lub emailowo do siedmiu dni po zakończonej konsultacji i otrzymaniu materiałów podsumowujących (wiem, że ważne pytanie może pojawić się na koniec i nie chcę, żebyś z nim został).

 • ZNIŻKA – 15% na kolejne usługi online.

Podczas konsultacji omawiamy szczegółowo Twoją sytuację i znajdujemy takie rozwiązanie, które będzie Cię satysfakcjonowało. W ramach konsultacji dostajesz ode mnie szczegółowe pisemne podsumowanie spotkania oraz bezterminowy dostęp do materiałów i inspiracji w stworzonej specjalnie dla Ciebie Strefie Klienta!

Konsultacje ze mną to porada i podsunięcie konkretnych rozwiązań. Wsłuchuję się bardzo dokładnie w Twoje oczekiwania i w Twoje potrzeby i szukam dla Ciebie rozwiązań, rekomendacji i wskazówek związanych z Twoim stylem życia. Ale nie rozwiązuję i nie działam za Ciebie!

Wierzę w Nowy Rok! To najlepszy czas na mobilizację do działania i na przekucie marzeń w rzeczywistość!

 • Ograniczona ilość konsultacji: Powadzę tylko 4 konsultacje miesięcznie. Obowiązuje kolejność zgłoszeń.
 • Zgłoszenia przyjmuje droga mailową na: mrau.architektura@gmail.com – wystarczy, że klikniesz w link poniżej.
 • Istnieje możliwość kupienia konsultacji komuś na prezent. Zaznacz to przy rezerwacji.
 • Cena 349,00 zł obowiązuje jedynie w przedsprzedaży do 15 stycznia 2016 r.
  Po tym terminie obowiązuje regularna cena konsultacji, czyli 499,00 zł.

Gotowy by realizować swoje marzenia?

Jeśli tak, to zacznij działać już dziś!

#zrób to w nowym roku!