Warning: Undefined array key 2 in /home/platne/biuroprojektow/public_html/mariarauch.pl/wp-content/themes/Divi/includes/builder/feature/CriticalCSS.php on line 623
OFERTA_spotkanie w cztery oczy | maria rauch

SPOTKANIE
W
CZTERY OCZY

pomogę ci w:

 • dokładnym rozpoznaniu Twoich potrzeb
 • skonfrontowaniu marzeń z rzeczywistością
 • wycenie budowy domu twoich marzeń
 • przeprowadzeniu remontu zgodnie z Twoimi możliwościami i potrzebami
 • opracowaniu harmonogramu działań, ustaleniu priorytetów
 • wzbudzeniu motywacji i zmobilizowaniu się do działania
 • zdiagnozowaniu Twojego mieszkania i znalezieniu jego „słabych” i „mocnych stron”
 • podsunięciu prostych sposobów na to, jak zakamuflować jego wady i podkreślić zalety –  tzw.”mała zmiana, duży efekt”
 • wybraniu jednego spójnego z Tobą pomysłu na wystrój wnętrz (nieważne, czy masz ich tysiące, czy nie masz żadnego)
 • wprowadzeniu koloru do Twojego wnętrza
 • „skrojeniu domu na miarę Twoich potrzeb” – takiego, który wspiera Ciebie i Twoją kreatywność i w którym budzisz się codziennie z uśmiechem na twarzy :)

Jestem architektem i projektantem wnętrz. Dwa w jednym. Od ponad 10 lat wsłuchuję się w potrzeby moich klientów i podsuwam im pomysły na to, jak wprowadzać małe zmiany, które powodują dużą różnicę. Lubię swoja pracę. I chętnie Ci pomogę!  

Konsultacje ze mną to porada i podsunięcie konkretnych rozwiązań. Wsłuchuję się bardzo dokładnie w Twoje oczekiwania i w Twoje potrzeby i szukam dla Ciebie rozwiązań, rekomendacji i wskazówek związanych z Twoim stylem życia. Ale nie rozwiązuję i nie działam za Ciebie!
jak wygląda spotkanie?

> Czasami wygląda to tak jak na załączonym obrazku :) Siedzimy, rozmawiamy, zadaje Ci szereg pytań. Jeśli jest taka chęć – w tym przypadku była – zabieramy się od razu do roboty. Przestawiamy meble, prototypujemy, przymierzamy się do zmian. Jeśli nie, proponuje Ci kilka rozwiązań, nad którymi możesz się spokojnie zastanowić. 

> Jeśli jesteś osobą, która ceni sobie kontakt bezpośredni, to nie trzeba Cię przekonywać. Wiesz, że spotkania w cztery oczy nie zastąpi nawet najlepiej opracowana (lecz sucha) dokumentacja projektowa. Czasami chodzi o podanie podobnych przykładów, gotowych rozwiązań, wykazanie tego, gdzie leży problem, czy zwyczajnie o wzbudzenie motywacji do działania.

> Będąc na miejscu pokażę Ci, że większość zmian potrafisz wprowadzić sam(a) i jak możesz to zrobić. Szkoda każdej minuty na mieszkanie w tymczasowych i niesprzyjających warunkach. Pomogę Ci dokonać zmiany i będę Ci w niej towarzyszyć, podsuwając odpowiednie narzędzia i rozwiązania, abyś mógł/mogła zacząć wdrażać je w życie.

> Czujesz, że niektóre rozwiązania w Twoim domu nie sprawdziły się? Wiesz, co Ci nie służy, ale nie wiesz, co z tym zrobić? Nie bój się, nie musisz wszystkiego wyrzucać! :)  – pokażę Ci,  jak niewielką zmianą można uzyskać ogromną różnicę,  pomogę Ci spojrzeć na Twoje mieszkanie pod kątem Twoich własnych potrzeb i dopasować je do Ciebie. W trakcie spotkania dowiesz się jakie są pierwsze, najpilniejsze trzy rzeczy do zmiany we wnętrzu – tak aby mieszkało ci się w nim lepiej.

Maria potrafi słuchać, nie dostaniesz projektu którego nie chciałeś i którego nie było w Tobie. Potrafi wyczuć człowieka i zwizualizować jego pragnienia i charakter. Ze mną poszło jej bardzo dobrze. Ma ogromne wyczucie estetyki a minimalizm połączony z ciepłem to to co charakteryzuje jej projekty. Gorąco polecam!!!

Magdalena Trebert

Uzależniona od piękna, FOTOGRAF

Maria spełnia marzenia! Schematy, rutynowe recepty  i sztywne ramy w ogóle nie są dla niej przeszkodą. Maria bardzo uważnie słucha, dokładnie poznaje Twoje potrzeby i urzeczywistnia (nawet szalone) pomysły. Uwielbia konkrety, praktyczne i mocno spersonalizowane rozwiązania. Polecam współpracę z Marią całym sercem!

Anna Królikowska

Twórcze warsztaty i szkolenia, BAJLA

Jeśli umiesz sobie wyobrazić kogoś, kto potrafi robić to tzw. „outside the box thinking”, to Maria jest kimś, kto te pudełko po prostu wyrzuca, czyli idzie jeszcze o krok dalej. Ona jest bez pudła. Rozwiązania i pomysły Marii, te niearchitektoniczne, i te architektoniczne też, zdumiewają trafnością, lekkością i innowacyjnością. A do tego, a może przede wszystkim, Maria potrafi słuchać i rozumieć o co tak naprawdę chodzi. Jeszcze nie mam swojego domu w najbliższych planach, ale w tych dalszych już pragnę, żeby pomogła mi stworzyć to miejsca Mery. Piszę to wszystko z całkowitą odpowiedzialnością umysłową. I tą inną też.

Agnieszka Majewska

Podpowiada jak mądrze zdrowo i organicznie jeść w dużym mieście, GOTUJE NIE TRUJE

dokładne zasady

 • Samo spotkanie trwa1,5 godziny

 • Możemy spotkac się u mnie w biurze lub u Ciebie w domu – Kraków i okolice.

 • Przed konsultacjami wysyłam Ci serię pytań i ustalamy dokładnie zakres i tematykę spotkania.

 • Po spotkaniu masz możliwość skorzystania z tzw. „serwisu projektowego” do tygodnia po konsultacji.

 • Płatność następuje z góry na wskazane mailowo konto bankowe.

 • Wystawiam faktury VAT
 • Pamiętaj, że uczestnicząc w konsultacjach indywidualnych dostajesz 15 % zniżki na warsztaty grupowe i produkty ze sklepu.

ile to kosztuje?

 499,00 zł

Ograniczona ilość konsultacji: Prowadzę tylko 2 konsultacje miesięcznie, więc pospiesz się, by zarezerwować termin!

Wierzę, że to, jak mieszkamy, wpływa na nas i powinno nas wspierać. Dlatego szkoda każdej minuty na mieszkanie w niesprzyjających warunkach. A jak ty to czujesz? Ile kosztuje Twój dyskomfort? 

Chcesz się umówić na konsultacje?

A może masz jakieś pytanie, bo chcesz dowiedzieć się więcej?