Warning: Undefined array key 2 in /home/platne/biuroprojektow/public_html/mariarauch.pl/wp-content/themes/Divi/includes/builder/feature/CriticalCSS.php on line 623
start_2015_05_18_2_prezent_na wynos | maria rauch

Cześć!

Jestem architektem i projektantem wnętrz. Wierzę, że to jak mieszkamy wpływa na nas i powinno nas wspierać :) Mam dla ciebie trzy zabawne ćwiczenia, które pozwolą ci uwolnić twoje wnętrze i mieszkać tak jak lubisz. Chcesz? [mc4wp_form]

uwolnij swoje wnętrze

i mieszkaj tak jak lubisz!

Nazywam się Maria Rauch. Odkryj ze mną to jak chcesz mieszkać. Mogę też pomóc ci wcielić to w życie. Prowadzę konsultacje i warsztaty.

Jestem architektem po Politechnice oraz wnętrzarzem po ASP – dwa w jednym :) Od 10 lat projektuję domy i ich wnętrza. Praktykowałam w Tennessee, Atlancie, NYC, Dublinie i Lublinie… No jeśli Lublin nie zrobił na Tobie wrażenia, to ja już nie wiem… ;) Ostatnie kilka lat byłam mocno związana z Warszawą, a obecnie mieszkam i pracuję nieopodal Krakowa.

Wierzę, że to jak mieszkamy wpływa na nas i powinno nas wspierać. Nie odwrotnie. Dlatego też, szkoda jest każdej minuty na mieszkanie w tymczasowych i niesprzyjających warunkach. Mam w sobie cechę „naprawiacza”- czego dowodzi test osobowościowy Gallupa – to moja cecha numer jeden! Lubię kombinować i tworzyć „coś z niczego”. Wolę pracować z pomysłami niż z gotowymi produktami z katalogu. Wiem, jak w niekonwencjonalny sposób wprowadzić znaczące zmiany, tak aby mieszkało ci się lepiej. Twoje mieszkanie jest po to, żebyś budził się w nim codziennie rano z uśmiechem na twarzy :)
Od zawsze chciałam „robić projekty”. Moja mama jest architektem i kiedy byłam mała bardzo lubiłam składać z nią finalne rysunki „do oddania”. Być może dlatego tak ważne jest dla mnie przygotowywanie projektu  i wszystkie związane z nim detale. Kiedy miałam 7 lat, chciałam być wydawcą. Wydawałam tygodnik w jednym tylko egzemplarzu, a w szafce pod telewizorem była skrzynka na „listy od czytelników” – czyt. domowników. Moje marzenie o byciu mini-wydawnictwem spełniło się niedawno. A ponieważ lubię pracować z ludźmi, zaprosiłam do projektu innych autorów i tak powstał Zeszyt Spacerowy szlakiem warszawskich detali i drobiazgów.

Chcesz zobaczyć, jak pracuję? Pracuję w co-workingu Młyn Zabierzów pod Krakowem. To tu, wraz z innymi projektantami, tworzymy niecodzienne miejsce takie „jak na wakacjach”. Z rzeką, hamakami i biurkiem do pracy :) To nasz poligon doświadczalny i miejsce warsztatowe. W końcu kto powiedział, że wakacje nie mogą trwać cały rok? Jeśli jesteś ciekawy, możesz nas odwiedzić. Zapraszamy :)

Jesteś ciekawy jak mieszkam? W domu mam hamak, huśtawkę i drabinkę do jogi. Mam też podwójną umywalkę, przy której można stroić głupie miny – razem, do lustra – przy porannym myciu zębów. Dlaczego? Bo mój dom to moja „zabawka do mieszkania”. I lubię czuć się w nim dobrze :)

Projektuję dla wszystkich tych, którzy wierzą, że mieszkanie jest po to, aby budzić się w nim codziennie rano z uśmiechem na twarzy :)

A ty? Do czego chcesz się uśmiechnąć?

SPOTKANIE W CZTERY OCZY

KONSULTACJA PROJEKTOWA ONLINE

WARSZTATY PROJEKTOWE W GRUPIE

# przedsprzedaż konsultacji

# tylko w styczniu
# tylko za połowę ceny
# tylko 4 miejsca

Też zajmuję się projektowaniem, ale perspektywa koniecznych zmian w moim własnym mieszkaniu mnie przerażała. Współpraca z Marią otworzyła mi głowę i sprawiła, że uwierzyłam, że potrafię opanować i tę materię.  Podsunęła mi szereg nowych, świetnych pomysłów, ale też pomogła uwierzyć we własne i wprowadzić je w życie :) Teraz naprawdę lubię moje mieszkanie!

Justyna K.

Warszawa

Byliśmy tuż po remoncie, ale nasze mieszkanie było w opłakanym stanie. Potrzebowaliśmy szybkiej oceny sytuacji, wyłapania nietrafionych pomysłów i wskazówek co dalej. Najprościej. Bez kolejnej rewolucji. Od pierwszego kontaktu czuliśmy, że jesteśmy wysłuchani a rozwiązania poddawane przez projektantkę – trafne. Zmiany wprowadzaliśmy krok po kroku, po kolei. Bardziej na luzie ;-)

Marian i Wanda

Lublin

Rozwiązania przychodziły podczas wspólnych rozmów. Moje potrzeby zostały w pełni wysłuchane a wątpliwości wzięte po uwagę. Czułam, że podejmuje dobre decyzje. I co ważne: wprowadzam je w życie! Teraz moje mieszkanie jest jak dobrze skrojona sukienka. Lubię na nie patrzeć. Budzić się w nim. Mieć gości. Czuje, że jest mi w nim do twarzy :)

Katarzyna W.

Kraków

LAT DOŚWIADCZENIA

PROJEKTÓW

WARSZTATÓW

ZOSTAŃ WYSŁUCHANY

Jakie są twoje marzenia? a jakie obawy związane z projektowaniem? Opowiedz mi o tym. Przeprowadziłam do tej pory setki ankiet i wywiadów z moimi klientami. I wiem jak ważne jest to, żeby słuchać. Jeśli znasz architekta, który pracuje podobną metodą – skontaktuj mnie z nim. Chcę z nim współpracować!

ZREALIZUJ SWÓJ PLAN

Doświadcz projektowania jako dobrego i wartościowego procesu. To dzięki niemu odkryjesz jak chcesz mieszkać a następnie wcielisz to w życie. Zealizujesz swój plan krok po kroku, a ja będę ci towarzyszyć podczas ważnej dla ciebie zmiany. Cieszysz się? Ba ja bardzo.

NAPRAWIAJ

Mam totalnego fioła na punkcie poprawiania stanu obecnego, reperowania i usprawniania. Umiem wymyślać coś z niczego. A następnie realizować to w oparciu o dostępne rozwiązania. Słuchając twoich potrzeb i pomysłów pomogę ci zmienić stan obecny, tak, aby stał się twoim wymarzonym.

OSZCZĘDŹ CZAS I PIENIĄDZE

Oszczędź czas i pieniądze dzięki konsultacjom. Niestety. Źle podjęte decyzje kosztują zbyt wiele. Demontaż. Wyburzenia. Przebudowa. Jaki jest koszt twojego dyskomfotru?

STWÓRZ KOTWICĘ MARZEŃ

Po konsultacjach otrzymasz ode mnie podsumowanie tego jak chcesz mieszkać i co jest dla ciebie ważne. Kotwica marzeń. To zestaw ratunkowy, pomocny w realizacji twoich zamierzeń. Od tej pory nic nie zbije cię już z tropu.

WSPÓŁ - PRACUJ

Pracuję z najlepszymi wykonawcami, projektantami, grafikami, fotografami a także developerami. Jesteśmy w stanie zrobić dla ciebie zarówno prostą przeróbkę, jak również spersonalizowaną metamorfozę wnętrza wraz z filmem czy sesją zdjęciową do gazety.

#dom z wsuwą

Ciesz się atmosferą domku letniskowego przez cały rok :) Zobacz tą i inne moje realizacje!

Chcesz być w kontakcie?

Obecnie pracuję nad:
1. warsztatami z prototypowania domu twoich marzeń,
2. zestawem narzędzi do samodzielnego diagnozowania mieszkań,
3. konsultacjami online o tajemniczej nazwie „rachu – ciachu”

Zostaw mi swój e-mail i otrzymuj jako pierwszy/a informacje o wszystkich nowościach! :)
[mc4wp_form]