Personal Coach

Własny
Pokój

Przestań odkładać siebie i swoje potrzeby na wieczne nigdy.
Odważ się stworzyć przestrzeń tylko dla siebie, zarówno fizyczną, jak i mentalną, a zmiany zamanifestują się we wszystkich aspektach Twojego życia.

Czy jesteś dla siebie ważna?

Czy czujesz, że masz przestrzeń w życiu tylko dla siebie? Na odpoczynek po długim dniu? Na hobby?

W natłoku codziennych obowiązków łatwo zgubić samą siebie. Zajmujemy się pracą, rodziną, bliskimi, a swoje potrzeby zazwyczaj ignorujemy.

To przekłada się na sposób, w jaki mieszkamy. Dzieci mają swoje pokoje, partner gabinet, a my przesiadujemy to w kuchni, to w salonie, sprawiając wrażenie wiecznie „dostępnych”.  

Przez to jesteśmy rozżalone, zmęczone i zestresowane. 

  • Bo ktoś z domowników znowu przeszkodził nam w odpoczynku, 
  • Bo dziecko znowu przyszło z problemem do nas, a nie do męża zamkniętego w gabinecie,
  • Bo ktoś znowu bez pytania wziął nasz ulubiony kubek i zostawił go brudnego w zlewie,
  • Bo czujesz, że to znowu Ty musisz posprzątać po gościach, zanim położysz się odpocząć na kanapie w salonie. 

 

Każdy z nas potrzebuje przestrzeni tylko dla siebie. I nie chodzi tutaj tylko o metry kwadratowe!

Chodzi o przestrzeń zarówno fizyczną i mentalną, poświęconą tylko Tobie, Twoim myślom i potrzebom.

Twój własny pokój. 

Dołącz do mentoringu „Twój własny pokój”
i w końcu poczuj się dla siebie ważna.

Co czeka Cię podczas Wspólnych spotkań 1:1?

U

Analiza

Przeanalizujemy stan Twojego własnego pokoju, mentalnego i fizycznego. Dlaczego nie posiadasz własnej przestrzeni? Co i dlaczego blokuje Cię przed zmianami?

Czasami trzeba zacząć od stworzenia przestrzeni w głowie, by pojawiły się zmiany fizyczne. A czasami odwrotnie, to przemeblowanie w domu układa nam nowy sposób myślenia. Zajdziemy rozwiązanie dostosowane do Ciebie. 

Żyjąc wiele lat bez własnego pokoju wprowadzenie zmian i stawianie granic może wydawać się niewykonalne. Przez cały proces możesz liczyć na moje wsparcie i dodawanie odwagi do postawienia tego pierwszego kroku.  

Poczujesz siłę własnej przestrzeni tylko dla Ciebie. Będziesz miała miejsce regeneracji we własnych czterech ścianach, ale też we własnej głowie pielęgnując uczucie bycia ważną i docenianą. 

O mnie

Od lat pracuje jako architekt i pomagam moim Klientom tworzyć ich domy i wnętrza.

Fascynuje mnie, jak wnętrza, w których mieszkamy, odzwierciedlają naszą osobowość, a także wpływają na nasze samopoczucie, emocje i wybory.

Dobrze rozumiem kobiety bez własnego pokoju. Sama kiedyś byłam na ich miejscu. Dostępna dla wszystkich, ale nie dla siebie.

Dlatego łącząc moje doświadczenia i wiedzę architektoniczną, chcę pomóc innym stworzyć ich „własny pokój”. 

Nawet jeżeli początkowo wydaje się to nieosiągalne. 

Nie odkładaj siebie na później

Danie sobie cennej przestrzeni zarówno mentalnie, jak i fizycznie będzie miało wpływ na wszystkie aspekty Twojego życia. 

*Chociaż to kobiety częściej doświadczają braku „własnego pokoju”, jeśli jesteś mężczyzną i również borykasz się z tymi problemami, serdecznie zapraszam Cię do wzięcia udziału w mentoringu.

 

 

Spełnienie i energia

Przyjrzenie się swoim potrzebom i danie sobie przyzwolenia na skupienie się na sobie pozwoli Ci w końcu poczuć się zrelaksowaną i szczęśliwą. 

Odkrycie potencjału

„Twój własny pokój” oznacza możliwość rozwijania pasji i zainteresowań, a może nawet odkrycie ukrytego potencjału, którego dotąd nie zauważałaś zapatrzona w codzienność.

Wewnętrzny spokój

Przestaniesz się bać stawiania granic i wyrażania swoich potrzeb, mając świadomość, że to właśnie dzięki przestrzeni dla siebie możesz być rzeczywiście szczęśliwa w relacji z bliskimi.

Stawianie czoła wyzwaniom

Dzięki przestrzeni mentalnej i fizycznej, będziesz czuć energię i siłę do stawiania czoła wyzwaniom codzienności. A w przypadku cięższych okresów, będzięsz miała swoje miejsce siły i regeneracji.  

Igor Landry

„Etiam quis blandit erat. Donec laoreet libero non metus volutpat consequat in vel metus. Sed non augue id felis pellentesque congue et vitae tellus.”

Renesmee Thomas

” Aenean neque felis, fringilla nec placerat eget, sollicitudin a sapien. Cras ut auctor elit.”

Rehaan Whitfield

„Fermentum nulla non justo aliquet, quis vehicula quam consequat duis ut hendrerit. Ac feugiat ante. Donec ultricies lobortis eros, nec auctor nisl semper ultricies.”

Zgłoś się do pierwszej edycji mentoringu:

Zostaw swój e-mail, jeżeli jesteś zainteresowana wzięciem udziału w programie. Na krótkiej, 15-minutowej rozmowie porozmawiamy o Twojej sytuacji i potrzebach. Będzie to też okazja, by poznać mnie lepiej i zdecydować, czy chcesz podjąć współpracę.

Copyright © 2024 Divi. All Rights Reserved.

Artykuły

Czytaj więcej

My Philosophy

Together We Will

Pulvinar nisl vitae purus in. Urna mi mattis viverra mattis ultrices facilisis. Blandit odio bibendum diam arcu maecenas. Nec erat pretium molestie integer mi. Nisi interdum cursus proin quam enim. A quam consequat vel eget lectus felis. In mattis feugiat sed congue. Ac in scelerisque mattis neque aliquet lobortis sed. At enim risus hac facilisi volutpat odio ut sagittis viverra. Libero ut faucibus integer vulputate in nulla. Aliquam hendrerit congue eget massa sed. Magna non urna vivamus ac.

Why Choose Us

Semper tristique risus turpis malesuada. Diam ullamcorper suspendisse et risus. Ac eget id netus velit eget lobortis leo.

Quam at sed conse ctetur in. Tristique adipiscing nulla sollicitudin tristique senectus.
Quisque aliquet velit sit amet sem interdum faucibus. In feugiat aliquet mollis etiam tincidunt ligula.
Vitae consequat augue. Vivamus eget dolor vel quam condimentum sodales in bibendum odio urna sit amet.