WSTĘP DO ĆWICZEŃ

Co się kryje w tym pudełku?
Trzy ćwiczenia do samodzielnego wykonania. Stworzyłam je z myślą o Tobie, aby pomogły Ci odkryć:
…co najbardziej przeszkadza Ci w twoim obecnym mieszkaniu i co jest do zmiany;
…co wyjątkowego kryje się w Twoich czterech ścianach – i jak to rozwijać;
…jakie są Twoje najgłębsze marzenia na temat tego, jak i gdzie chcesz mieszkać – i co z tego możesz mieć już dziś.

Twoje odpowiedzi posłużą Ci do tego, żeby samodzielnie zmieniać swoje mieszkanie na lepsze – z Twojego na… bardziej Twojsze :) To tajna broń! Dzięki niej dowiesz się, czego chcesz i co jest dla ciebie ważne. Już nic nie zbije Cię z tropu. Ani fachowiec, który mówi, że „tak się nie da…”, ani sąsiadka, która zawsze wszystko wie lepiej.

Swój plan możesz realizować teraz. Albo później. Możesz działać sam. Albo zaprosić do pomocy projektanta. To zależy od Ciebie.

Pamiętaj, że szkoda każdej minuty na mieszkanie w tymczasowych i niesprzyjających warunkach. Jeśli coś przeszkadza Ci w tym, jak mieszkasz – zmień to! To, jak mieszkamy, ma na nas duży wpływ i powinno nas wspierać.

 

♥ Jak to będzie wyglądać?

 

www_2_MG_0300www_0_MG_0248

 

 

 

 

 

 

 

III ĆWICZENIA. Na każde z potrzebujesz od 20 -30 min. Możesz do nich wrócić w dowolnym momencie. Usiądź wygodnie przed ekranem komputera.  Miej przy sobie kartkę papieru i kubek z ulubioną herbatą :)

1. Kolejność ma znaczenie. 
Zadania wykonuj po kolei i pojedynczo – zaczynając od pierwszego kończąc na trzecim. Pod każdym zadaniem – w ramce z ♥ – takiej jak ta – znajdziesz jego krótkie podsumowanie. Po zakończonych trzech – podsumowanie całości.

2. Jeśli nie mieszkasz sam, zaproś do zabawy domowników. To ważne! Niech każdy z Was pracuje samodzielnie, a następnie podzielcie się swoimi odpowiedziami i spróbujcie wypracować wspólną wizję. To nie zawsze będzie łatwe, ale z pewnością – ciekawe :) Potraktujcie to jako ważny czas. Taki, w którym słuchacie siebie na wzajem i mówicie o miejscu, które jest waszym wspólnym domem, gdzie chcecie czuć się dobrze.

3. Wsłuchuj się w siebie! Unikaj tego, co należy, co powinieneś, co jest przyjęte. Zapomnij na chwilę o kanonach, modach i trendach z najnowszych magazynów wnętrzarskich. Liczysz się tylko Ty i to, z czym czujesz się dobrze.

Gotowy/a?

Zapraszam Cię do pierwszego ćwiczenia!

 

czas start!

ćwiczenie w narzekaniu